Ahmet Hamdi Kepekçi

Dr. Ahmet Hamdi KEPEKÇİ, MELTEM HASTANESİ


Ad Soyad Ahmet Hamdi Kepekçi
Meslek Doktor
Sadece Erkek Hastalar Kabul Edilir
Telefon 05318402031
İl / İlçe / Mahalle İSTANBUL / GÜNGÖREN / HAZNEDAR MAH.
Seans Ücreti Telefon İle Bilgi Alınız
Konum
Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No: 52 Güngören - İSTANBUL
Açıklamalar

1. Hacamat olurken çok acı hisseder miyim?

Hacamat olurken çok az derecede acı hissi olur ama kesinlikle rahatsız etmeyecek derecede olur. Hacamat olmadan önce çekinenler hacamattan sonra çekinilecek herhangi bir durum olmadığını bildirmişlerdir.

2. Hacamat ne zaman yapılır?

Hacamat için belirli bir zaman yoktur. Şu gün olur, şu gün olmaz diye bir şey yoktur. Fakat daha faziletli, daha etkili günler, aylar ve saatler vardır.

3. Hacamatın zararları var mıdır?

Hacamatın bilinen bir zararı yoktur, faydası oldukça çoktur. ”Hacamat sizin en iyi tedavi şeklinizdir.” Hadisi şerifi en güzel cevaptır.

4. Hacamat için yaş sınırı var mıdır?

Teorik olarak 2-65 yaş arasıdır. Fakat yeni doğandan sağlık problemi olmayan 100 yaşındaki kişilere bile yapılabilir.

5. Şeker hastaları da hacamat olabilir mi ?

Şeker hastaları yaralarım iyileşmiyor diye hacamat yaptırma konusunda endişeli olmaları çok normaldir, ancak hacamat kanı temizlediği ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği için güvenle hacamat olabilirler, insülin kullanan hastalarda bile hacamat tan sonra normalde iyileşmeyen yaralarında iyileşme el ve ayaklarında ki yanmanın gittiğini tecrübe edilmiştir.

6. Hacamat Kalbe Zarar Verir mi ?

Hacamat Kandaki katılığı aldığı için kanı temizleyip arındırdığı için kalbinde çalışmasını kolaylaştırır. Kalbe de büyük bir rahatlık verir. Buna bağlı olarak bütün vücut rahatlar.