BERAT FIÇICI

Dr. BERAT FIÇICI KLİNİĞİ


İlk-orta-lise eğitimini memleketi Kocaeli'nde, üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tamamladı.

Doğal tedavi yöntemlerine olan merakı, yaşadığı allerjik egzama tedavisi için üniversite başında bitkisel tedavi uygulaması ile başladı. Üniversite eğitimi süresince usta-çırak ilişkisi şeklinde Türkiye ve Dünyadaki önde gelen üstadlarla çalışmaları devam etti.
Mecburi hizmetini Kocaeli'nde İzmit Garizon Tabibi olarak tamamladı.

Doğal tedavi yöntemleri olan Fitoterapi, Biorezonans Tedavisi, Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi, Manyetik Alan Tedavisi, Nöral Terapi, Proloterapi, PRP, CGF, Perinöral Enjeksiyon Teknikleri, Rejeneratif Enjeksiyon Teknikleri, Yüksek Doz C Vitamini, Glutatyon, Ortomoleküler Tıp ,Vitamin Mineral Serum Kokteylleri, Sülük Tedavisi, Lazer tedavileri, Kolon Hidroterapi, Manuel Terapi, Kinesiyoloji, Psikokinesiyoloji, Optimum Denge Modeli, Hipnoterapi ile ilgili sayısız kurs, seminer ve kongrelere katıldı. 2020 yılı bariyle memleketi Kocaeli'nde kliniğinde hastalarına şifa vesilesi olmaya devam etmektedir.