Uzm.Dr.Beyza aksu

Dr. Beyza AKSU - Kocaeli Tıp Fakültesi


Ad Soyad Uzm.Dr.Beyza aksu
Meslek Uzm. Doktor
Telefon 05334275490
İl / İlçe / Mahalle KOCAELİ / İZMİT / -
Seans Ücreti 100 TL
Konum
Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Açıklamalar

1976 Bandırma doğumlu olan Beyza AKSU matematik öğretmeni bir baba, sınıf öğretmeni bir annenin iki çocuğundan biridir. Ağabeyi Bursa Nilüfer’de Aile Hekimi olarak görev yapmaktadır. Evli 2 çocuk annesidir. 

   1988 yılında İstanbul Özdemiroğlu İlkokulunu tamamladıktan sonra Kadıköy Anadolu Lisesini 1994 yılında bitirmiştir.

   1994-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ( Çapa Tıp Fakültesi )nden mezun olmuştur.

   2001-2006 yıllarında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalında asistan doktor olarak çalışmıştır. Pulmoner Rehabilitasyon konusunda KOAH hastalarında geniş kapsamlı bir tez yürütmüştür.

   2006 yılında Türkiye Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kurulu tarafından verilen yeterlilik belgesi  (Board Certification ) Türkiye 3.sü olarak almıştır.

   2008 yılında Avrupa Board Fiziksel ve Rehabilitasyon Kurulu tarafından Avrupa standartlarına uygun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Yeterlilik Belgesini almıştır.

   2010 yılında Yeditepe Üniversitesinde Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Akupunktur Tedavi Uygulama sertifikasını 1.lik ile almaya hak kazanmıştır.

   2011 yılında Antalya da düzenlenen Mei Zen Cosmetic Acupuncture kursunu başarı ile tamamlamıştır.

   2017 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarından Kupa Uygulama Sertifikası,

   2017 yılında T.C. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı Sülük Uygulama Sertifikası,

   2017 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı Mezoterapi uygulama sertifikası

   2017 yılında T.C Sağlık Birimleri Üniversitesi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı Ozan Uygulama Sertifikası ,

   2017-2018 tarihleri arasında Psikoterapi Enstitüsü Hipnoz Eğitim Programını başarıyla tamamlamıştır,

   2018 de Dolaylı Dil Kalıpları ve Örtülü Hipnoz uygulamaları eğitimi almıştır,

   2018 yılında PRP ( trombositten zengin plazma) ve Otolog tedavileri konularında, Botulinum Toksin A ( botox ) , Derma Dolgu uygulamalarında eğitime katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

   2018 Yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesinin Avrupa ve Türkiye’de geçerli NLP PRACTİTİONER CERTİFİCATİON ( NLP Uygulama Sertifikası ) , ( Neuro-Linguistic Programming Practitioner) eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

   2006-2018 yılları arasında ilimizde Kandıra Devlet Hastanesi ve Kocaeli Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapmıştır.

   2018 itibari ile fonksiyonel tıp kapsamında bütüncül tıp yaklaşımı ile hastalarına daha verimli olabilmek amaçlı kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.